آتلیه مهندسی و معماری ولیعهدی

بهترین وکلا

بازسازی مغازه تجاری - طلا فروشی​​​​​​​

پروژه بازسازی مغازه تجاری در بافت قدیمی شهر قزوین، خیابان امام خمینی، بین سبز میدان و سرای سعد السلطنه واقع شده و کاربری جدید آن طلافروشی است. این پروژه متراژی حدود 28 مترمربع با بر 2 متر و 70 سانتی متر که سعی شد بیشترین ابعاد ویترین رو داشته باشد و با نماسازی متناسب با بافت تاریخی و بر کم بهترین نمایش رو داشته باشد. تمام دیتیل های آن طراحی و ساخته شده برای این پروژه میباشد.

طراحی داخلی - واحد آپارتمانی

پروژه باز طراحی واحد آپاتمانی واقع در شهر قزوین، خیابان شهید بابایی، کوچه پور مطبوع است. این واحد حدود 240 مترمربع مساحت دارد و در طراحی آن سعی شد تا نیازهای کارفرما برطرف شود و با توجه به ستون های موجود، بهترین مبلمان را در فضا داشته باشیم. همچنین در طراحی سعی شد با کمترین بودجه مالی حس خاص بودن و مجلل بودن رو القا کردیم. آیینه های چرخان و قدی وظیفه این امر رو به عهده دارند.

طراحی ویلا   -   نما، داخلی، محوطه

​طراحی ویلا ای که تصاویر آن را در زیر مشاهده میکنید، در شهرستان گرمارود استان قزوین واقع شده است. زمین پروژه بر روی دامنه کوه قرار گرفته و شیب تندی دارد. همچنین زمین، باغ میوه است و در روند طراحی ما مکان ساختمان را در نیمه بالایی زمین قرار دادیم تا هم دید خوبی به باغ و منطقه داشته باشیم و هم اینکه درختان این قسمت از زمین خیلی قدیمی  بودن و تا حد زیادی از بین رفته اند اما ما بقی زمین دارای درختان جدید و سالمی هست.
ساختمان دارای سه طبقه است که طبقه یک آن دارای کاربری استخر و ورزشی و بازیست که از یک سمت دید به باغ و از سمت دیگر به دلیل شیب در دل زمین محاط شده، طبقه دوم به فضاهای عمومی اختصاص یافته و شامل نشیمن و آشپزخانه میباشد و از سمت باغ بالکن بزرگی دارد و از سمت پشت ساختمان به حیاط خصوصی پشت ساختمان دسترسی دارد. و طبقه سوم شامل فضاهای خصوصی از جمله اتاق خواب مستر، دیگر اتاق خواب ها و نشیمن کوچک است.